Ministerstvo obrany ČR
Úvod
|
Odbor nakládání s nepotřebným majetkem
|
Nemovitý majetek
|
Movitý majetek
|
GDPR
Archív prodejů
Filtr nabídky
Územní pracoviště:
Celá ČR (797)
|
Brno (214)
|
České Budějovice (103)
|
Litoměřice (87)
|
Olomouc (159)
|
Pardubice (75)
|
Plzeň (85)
|
Praha (74)
Druh nemovitosti:
Všechny druhy (797)
|
Budovy-stavby (359)
|
Pozemky (390)
|
Byty (5)
|
Areály (43)
Seznam nemovitostí - celá ČR - pozemky
18120343
Olomouc – tři vzájemně oddělené pozemky Neředín
Výběrové řízení: 24. dubna 2012
18120929
Lipník nad Bečvou - pozemek p.č. 2856/3
Výběrové řízení: 13.11.2012
18121013
Jihlava - Cvičiště Rančířov
Výběrové řízení: 11.12.2012
18121030
Bělotín - pozemek p.č. 1147
Výběrové řízení: 11.12.2012
18121031
Dolní Újezd - pozemek p.č. 2372
Výběrové řízení: 11.12.2012
18130111
Benešov u Prahy - pozemek p.č. 3074
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130112
Benešov u Prahy - Jírovice - pozemek p.č. 985
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130116
Brno - Lesná - pozemky
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130119
Hodonín - ideální polovina pozemku p.č. 8639
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130136
Olomouc - Neředín - 2 sousedící pozemky
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130137
Olomouc - Nové Sady - pozemek p.č. 715/11
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130225
Brno - Královo Pole - pozemek p.č. 3652
Výběrové řízení: 12.3.2013
18130227
Lipník nad Bečvou - pozemek p.č. 2882
Výběrové řízení: 12.3.2013
18130401
Praha 10 - Vršovice - pozemek p.č. 1873/105
Výběrové řízení: 9.4.2013
18130501
Kostelec nad Labem - pozemky p.č. 1534/1, p.č. 1534/4 a p.č. 1534/7
Výběrové řízení: 7.5.2013
18130504
Prachatice - Volovice - pozemky bývalého cvičiště
Výběrové řízení: 7.5.2013
18130639
Domašov nad Bystřicí - pozemek p.č. 1720
Výběrové řízení: 30.7.2013
18130701
Podbořany - pozemky
Výběrové řízení: 10.9.2013
18130719
Petřvald - pozemek p.č. 1151/1
Výběrové řízení: 10.9.2013
18130821
Prostějov - pozemek
Výběrové řízení: 8.10.2013
18130906
České Budějovice - České Vrbné, pozemky p.č. 307/11 a 310/2
Výběrové řízení: 5.11.2013
18130920
Uničov, Želechovice - 2 pozemky
Výběrové řízení: 5.11.2013
18131108
Prachatice - školní cvičiště Kahov
Výběrové řízení: 3.12.2013
18131139
Štěpánov - pozemek p.č. 1156
Výběrové řízení: 3.12.2013
29140110
Čáslav - bývalá posádková střelnice Pašinka
Výběrové řízení: 11.3.2014
29140115
Dobruška - pozemek
Výběrové řízení: 11.3.2014
29140132
Olomouc - pozemek p.č. 2169/1
Výběrové řízení: 11.3.2014
29140204
Zbožíčko - zemědělský pozemek
Výběrové řízení: 8.4.2014
29140221
Fulnek - pozemky p.č. 1567 a p.č. 1568
Výběrové řízení: 8.4.2014
29140301
Hradešín, pozemek p.p.č. 113/2
Výběrové řízení: 20.5.2014
29140312
Semanín - pozemky p.č. 452/4, p.č. 454/4
Výběrové řízení: 20.5.2014
29140607
Hradec Králové - stáčiště ALPH, pozemky
Výběrové řízení: 29.7.2014
29140625
Prostějovičky - pozemky
Výběrové řízení: 29.7.2014
29140626
Prostějovičky - pozemky
Výběrové řízení: 29.7.2014
29140718
České Budějovice - Čtyři Dvory - atraktivní pozemky
Výběrové řízení: 9.9.2014
29140830
Šternberk - pozemek p.č. 2042, včetně zpevněných ploch a porostů
Výběrové řízení: 7.10.2014
29140907
Cvičiště Květná
Výběrové řízení: 4.11.2014
29140929
Sedlnice - lesní pozemek p.č. 1139/1
Výběrové řízení: 4.11.2014
29141010
Hojsova Stráž - pozemky a kaplička
Výběrové řízení: 2.12.2014
29141011
Hojsova Stráž - p.p.č. 425/2
Výběrové řízení: 2.12.2014
29141012
Hojsova Stráž - p.p.č. 431/5
Výběrové řízení: 2.12.2014
29141013
Planá u Mariánských Lázní - pozemek p.p.č. 3975
Výběrové řízení: 2.12.2014
77150110
Tábor - pozemek p.p.č. 719/3 s panelovou komunikací
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150128
Trutnov - pozemek st.p.č. 114
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150148
Olomouc - Neředín - pozemky p.č. 324/190 a p.č. 324/194
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150149
Olomouc - pozemek p.č. 324/162
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150150
Olomouc - pozemek p.č. 324/196
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150210
Lomnice nad Lužnicí - pozemky p.č. 415/5, 415/10, 415/11, 415/23 a 415/24
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150217
Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2919 a 2920
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150226
Žatec - pozemek s podzemním objektem
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150236
Vyškov - pozemky u letiště - zbytkové
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150249
Bartošovice - lesní pozemky p.č. 2740 a p.č. 2742
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150255
Dolní Újezd - pozemek p.č. 2231/3
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150322
Daskabát - pozemek p.č. 1638
Výběrové řízení: 10.4.2015
77150602
Praha - pozemek Sedlec 49/1
Výběrové řízení: 31.7.2015
77150612
Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2947, 2948, 2981, 2982 a 2983
Výběrové řízení: 31.7.2015
77150624
Chotěboř - Bílek - MS - hospodářský prostor p.p.č. 221
Výběrové řízení: 31.7.2015
77150630
Vyškov - pozemky u letiště
Výběrové řízení: 31.7.2015
77150632
Brno - Řečkovice - pozemky
Výběrové řízení: 31.7.2015
77150806
Kunice - zbylé pozemky Dolní Lomnice st.p.č. 329 a 515
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150807
Kunice - zbylé pozemky Dolní Lomnice p.p.č. 552/13 a 569/7
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150810
Zvánovice - pozemek p.č. 746
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150814
České Budějovice - pozemky p.č. 476/1, 479
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150816
Písek - cvičiště Oldřichov - pozemky
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150829
Varnsdorf - pozemek p.č. 7531/1
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150832
Havlíčkův Brod - pozemky v k.ú. Šmolovy u Havl. Brodu
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150844
Potštát - pozemky
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150845
Kovářov u Potštátu - pozemek p.p.č. 1703
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150846
Kovářov u Potštátu - pozemek p.p.č. 1705
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150901
Praha - pozemky Kloknerova
Výběrové řízení: 13.11.2015
77151007
Praha - pozemek p.č. 1109/1 v k.ú. Kunratice
Výběrové řízení: 4.12.2015
77151008
Praha - pozemek p.č. 1109/3 v k.ú. Kunratice
Výběrové řízení: 4.12.2015
77151016
České Budějovice - Kasárna Planá, část p.č. 99/1
Výběrové řízení: 4.12.2015
77151029
Pletený Újezd - pozemek p.č. 122/11
Výběrové řízení: 4.12.2015
77151030
Velká Dobrá - pozemek p.č. 400/114
Výběrové řízení: 4.12.2015
77151041
Lipník nad Bečvou - pozemky p.p.č. 2863/6 a p.p.č.4164
Výběrové řízení: 4.12.2015
77160108
Chocerady - pozemek p.č. 833
Výběrové řízení: 5.2.2016
77160135
Bělotín - pozemek p.č. 1138/1
Výběrové řízení: 5.2.2016
77160138
Opava - pozemek p.č. 2201/6
Výběrové řízení: 5.2.2016
77160206
Praha - pozemek p.č. 49/12 a podíl id. 1/34 na p.č. 49/4 v k.ú. Motol
Výběrové řízení: 4.3.2016
77160210
Tábor - pozemek p.č. 696/1 v k.ú. Drhovice
Výběrové řízení: 4.3.2016
77160315
Moravská Třebová - sportovní hřiště, pozemek
Výběrové řízení: 1.4.2016
77160404
Praha - pozemky p.č. 785/20 a 785/67 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 22.4.2016
77160441
Lipník na Bečvou - p.p.č. 982 v k.ú. Podhoří na Moravě
Výběrové řízení: 22.4.2016
77160648
Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 3787 v k.ú. Loučka
Výběrové řízení: 17.6.2016
77160701
Praha - Mnichovice - pozemek p.p.č. 549/4
Výběrové řízení: 5.8.2016
77160712
České Budějovice - Hůry - 2 pozemky
Výběrové řízení: 5.8.2016
77160718
Pardubice - pozemek p.p.č. 2588/9
Výběrové řízení: 5.8.2016
77160820
Dolní Rychnov - volný pozemek p.č. 85 - zahrada
Výběrové řízení: 16.9.2016
77160822
Kralovice - volný pozemek p.č. 5504/8
Výběrové řízení: 16.9.2016
77160823
Kralovice - 2 volné pozemky - p.p.č. 2606/2 a p.p.č. 5930
Výběrové řízení: 16.9.2016
77160824
Cheb - pozemky bývalého cvičiště u kasáren J. Fučíka
Výběrové řízení: 16.9.2016
77160833
Vysoké Mýto - pozemek mimo VO - p.č. 4596/2
Výběrové řízení: 16.9.2016
77160859
Olomouc - pozemek p.p.č. 168/28 v k.ú. Nová Ulice
Výběrové řízení: 16.9.2016
77160901
Kunice - Dolní Lomnice p.p.č. 548/75
Výběrové řízení: 14.10.2016
77160902
Kunice - Dolní Lomnice p.p.č. 548/76
Výběrové řízení: 14.10.2016
77160906
Psáry - lesní pozemek p.p.č. 833
Výběrové řízení: 14.10.2016
77160908
Praha - Ruzyně - pozemek p.č. 1837/11
Výběrové řízení: 14.10.2016
77161002
Praha - pozemek p.č. 626/8 v k.ú. Kobylisy
Výběrové řízení: 11.11.2016
77161003
Praha - pozemek p.č. 626/9 Kobylisy,
Výběrové řízení: 11.11.2016
77161024
Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/27 a spoluvlastnický podíl k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 11.11.2016
77161049
Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 2858/17
Výběrové řízení: 11.11.2016
77161050
Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 4072
Výběrové řízení: 11.11.2016
77170104
Praha - pozemky p.č. 700/24 a 700/80 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 31.1.2017
77170105
Praha - pozemky p.č. 720/1, 724/1, 729 a 3245/6 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 31.1.2017
77170107
Praha - Vidoule - pozemky p.č. 1350/2 a p.č. 1353/4
Výběrové řízení: 31.1.2017
77170122
Žatec - 3 volné pozemky
Výběrové řízení: 31.1.2017
77170203
České Budějovice - Kasárna Planá - pozemek p.č. 1469/339.
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170213
Stod - pozemky bývalého radarového stanoviště
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170217
Mladá Boleslav - pozemek p.č. 289/25
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170218
Nepřevázka - volný pozemek p.č. 732
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170219
Nepřevázka - volný pozemek p.p.č. 666
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170220
Nepřevázka - pozemky - p.p.č. 692 a p.p.č. 693
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170232
Čermná nad Orlicí - pozemek p.č. 3191
Výběrové řízení: 28.2.2017
77170402
České Budějovice - pozemky p.č. 488/1 a 488/3
Výběrové řízení: 25.4.2017
77170409
Sušice - pozemek p.p.č. 2316/1
Výběrové řízení: 25.4.2017
77170411
Kdyně - pozemky bývalého cvičiště
Výběrové řízení: 25.4.2017
77170422
Doksy - pozemek p.č. 1244/39
Výběrové řízení: 25.4.2017
77170423
Doksy - pozemek p.č. 1244/40
Výběrové řízení: 25.4.2017
77170502
Praha - pozemek 661/1 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 23.5.2017
77170537
Háj ve Slezsku - lesní pozemek p.č. 870/1
Výběrové řízení: 23.5.2017
77170540
Podhoří na Moravě - pozemek p.p.č. 1340
Výběrové řízení: 23.5.2017
77170709
České Budějovice - Hůry – p.č. 621/5, 621/6 a p.č. 621/7
Výběrové řízení:
77170735
Bělotín - pozemek p.č. 2219
Výběrové řízení: 1.8.2017
77170736
Bělotín - pozemek p.č. 2220/4
Výběrové řízení: 1.8.2017
77170902
Tábor - Střelnice Dražice, pozemek p.č. 1852/4
Výběrové řízení: 19.9.2017
77170911
Rokycany - cvičiště MCHC a DS, p.p.č. 540/1
Výběrové řízení: 19.9.2017
77170916
Křimov - samostatný pozemek p.č. 663/6
Výběrové řízení: 19.9.2017
77170924
Nučnice - pozemky p.p.č. 75/11, 75/12 a 75/13
Výběrové řízení: 19.9.2017
77170945
Hlubočky - pozemky p.č. 1802/2, 1803/3 a 1803/4
Výběrové řízení: 19.9.2017
77170946
Hlubočky - pozemky p.č. 1807/3 a 1807/4
Výběrové řízení: 19.9.2017
77171004
Praha - poz. Baarova - p.č. 700/69, spoluvl. podíl 5/6 k p.č. 700/127, 700/128
Výběrové řízení: 24.10.2017
77171005
Praha - pozemky Baarova - 2. část
Výběrové řízení: 24.10.2017
77171019
Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 1
Výběrové řízení: 24.10.2017
77171022
Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 4
Výběrové řízení: 24.10.2017
77171023
Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 5
Výběrové řízení: 24.10.2017
77171043
Brno - pozemek p.č. 1483/5
Výběrové řízení: 24.10.2017
77171046
Bělotín - pozemky p.č. 1144/2 a p.č. 1144/3
Výběrové řízení: 24.10.2017
77180101
Praha - pozemek p.č. 640/2
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180102
Praha - pozemek p.č. 639/2
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180104
Senožaty - pozemek p.p.č. 198/7 v k.ú. Nečice
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180105
Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2882/3, 2882/4, 2883 a 2964
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180106
Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2899/1, 2899/3
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180107
Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2915, p.č. 2937, p.č. 2938 a p.č. 2939
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180108
Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2888/3, /4, 2889, 2891/3, /4, 2959, 2960, 2962
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180109
Benešov u Prahy - spoluvl. podíl id. 1/2 na 9 pozemcích
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180111
Tábor - Svobodárna Kvapilova - pozemky
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180119
Rakovník - pozemek st.p.č. 1238
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180120
Terezín - pozemky cvičiště
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180121
Liberec - pozemky p.č. 1242/3, 1242/4 v k.ú Starý Harcov
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180131
Mikulov - pozemek p.č. 2532/119
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180134
Přáslavice - lesní pozemky p.p.č. 1240/69 a p.p.č. 1240/70
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180305
Č. Budějovice - Hůry – p.č. 619/1, 621/26, 621/27, 621/28 a p.č. 621/34
Výběrové řízení: 6.3.2018
77180306
Č. Budějovice - Hůry – p.č. 611/8, 617/1, 617/3, 619/4 a p.č. 619/7
Výběrové řízení: 6.3.2018
77180402
České Budějovice - Letiště Planá - pozemek p.č. 1469/171
Výběrové řízení: 17.4.2018
77180403
Rokycany - cvičiště MCHC a DS, II. část
Výběrové řízení: 17.4.2018
77180517
Bartošovice - pozemky p.č. 2436, p.č. 2437 a p.č. 2444
Výběrové řízení: 29.5.2018
77180701
Velké Přílepy - pozemek p.č. 64/4
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180702
Praha - pozemek p.č. 2199/11 v k.ú. Vršovice
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180703
Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6120
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180704
Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6121
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180707
Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6137
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180712
Nučnice - pozemky p.p.č. 243/3 a p.p.č. 243/5
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180729
Hradec Králové - pozemek p.p.č. 942/56
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180730
Chotusice - pozemky
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180731
Park techniky DOBO - 4 pozemky
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180732
Drobovice – 16 pozemků
Výběrové řízení: 24.7.2018
77180902
Praha – pozemky p.č. 700/74 a p.č. 700/75
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180903
Škvorec – pozemek p.p.č. 2153
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180909
České Budějovice – pozemek p.č. 1219/8
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180922
Dolní Újezd - pozemek p.p.č. 334/1 v k.ú. Staměřice
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180930
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/10
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180931
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/11
Výběrové řízení: 4.9.2018
77181012
Beroun – posádkové cvičiště 1. část
Výběrové řízení: 2.10.2018
77181013
Beroun – posádkové cvičiště 2. část
Výběrové řízení: 2.10.2018
77181014
Beroun – posádkové cvičiště 3. část
Výběrové řízení: 2.10.2018
77181015
Beroun – posádkové cvičiště 4. část
Výběrové řízení: 2.10.2018
77181102
Praha – spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku p.č. 3095/7
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181106
Jihlava – Cvičiště Rančířov
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181107
Jihlava – Pozemky mimo objekty Jihlava
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181108
Stříbro – cvičiště, část 2, pozemky p.p.č. 1223/4 a p.p.č. 1249
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181109
Stříbro – cvičiště, část 3, 5 pozemků
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181110
Stříbro – cvičiště, část 4, 6 pozemků
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181111
Stříbro – cvičiště, část 5, 4 pozemky
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181112
Stříbro – cvičiště, část 6, pozemky p.p.č. 870 a p.p.č. 3156/4
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181113
Stříbro – cvičiště, část 7, pozemek p.p.č. 949 včetně příslušenství
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181114
Stříbro – cvičiště, část 8, pozemky p.p.č. 1273/4 a p.p.č. 1653
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181119
Žatec – zemědělský pozemek p.p.č. 6322/3
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181121
Pardubice – pozemek st.p.č. 492 včetně stavby a p.p.č. 390/15
Výběrové řízení: 13.11.2018
77181138
Pustiměř – 13 pozemků
Výběrové řízení: 13.11.2018
77190105
Horní Lukavice – volný pozemek p.č. 2021
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190107
Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 3
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190108
Krašovice - 7 volných pozemků bývalého záložního letiště
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190109
Krašovice - 9 volných pozemků bývalého záložního letiště
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190111
Děčín - samostatný pozemek p.č. 1101/1
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190115
Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/24 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190118
Milovice - pozemky p.č. 344/3, 355/7, 355/8 a p.č. 169/27
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190120
Havlíčkův Brod - lesní pozemky p.p.č. 2747/2 a p.p.č. 2747/3
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190204
Jihlava - Čížov - provizorium - p.p.č. 700/2
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190211
Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 2/9 na p.č. 166/101
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190212
Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 2/9 na p.č. 166/126
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190213
Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 2/9 na p.č. 166/92
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190235
Sedlnice - pozemek p.č. 1595
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190405
Terezín – lesní pozemek p.č. 818/5
Výběrové řízení: 2.4.2019
77190406
Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/19 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 2.4.2019
77190409
Velenice – pozemek p.č. 861
Výběrové řízení: 2.4.2019
77190503
Chocerady – pozemky p.č. 96/2 a p.č. 97
Výběrové řízení: 14.5.2019
77190507
Břeclav – pozemky p.p.č. 1284/13 a p.p.č. 1962/207
Výběrové řízení: 14.5.2019
77190605
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3089
Výběrové řízení: 25.6.2019
77190606
Vlkovec – pozemek p.p.č. 1002
Výběrové řízení: 25.6.2019
77190607
Lomnice nad Lužnicí – pozemek p.p.č. 2262/11
Výběrové řízení: 25.6.2019
77190611
Písečné - bunkr („řopík“) SLO VEČ 6093
Výběrové řízení: 25.6.2019
77190616
Milovice – pozemek p.č. 1720
Výběrové řízení: 25.6.2019
77190620
Žamberk – pozemek p.p.č. 4921
Výběrové řízení: 25.6.2019
77190809
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3017/1
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190814
Červené Pečky - pozemky p.p.č. 1564, p.p.č. 1566, p.p.č. 539/2
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190816
Huntířov – pozemek p.p.č. 1637/2
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190848
Olomouc - pozemky se stavbou
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190905
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3051
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190906
České Budějovice – pozemek p.č. 1217
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190907
České Budějovice – pozemky p.č. 1219/1, p.č. 1219/4, p.č. 271/5
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190908
České Budějovice – Švábův Hrádek
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190911
Janovice n/Úhlavou – kasárna 1. část
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190912
Janovice n/Úhlavou – kasárna 2. část
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190913
Janovice n/Úhlavou – kasárna 3. část
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190914
Obytce – pozemek p.p.č. 668
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190915
Ždírec – pozemky bývalého cvičiště
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190924
Žamberk – pozemek p.p.č. 2015
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190930
Rebešovice – pozemek p.č. 383/29
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190937
Olomouc - pozemek p.p.č. 168/30
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190946
Sedlnice - lesní pozemek p.č. 1151/11
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190948
Sedlnice - 4 pozemky
Výběrové řízení: 17.9.2019
77191012
Dobřany – Šlovický vrch – tankodrom
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191014
Dubno – cvičiště a střelnice Pichce
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191015
Pozemky Stříbro – pozemek p.p.č. 340
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191019
Straky – pozemek p.č. 1529/2
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191030
Mikulov – pozemky p.č. 2532/19 a p.č. 2532/113
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191052
Lipník nad Bečvou - pozemek pod garáží st.p.č. 1535
Výběrové řízení: 29.10.2019
77200105
Hostivice – id. 1/2 pozemku p.p.č. 700
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200108
Tábor – pozemek p.č. 1803/2
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200111
Děčín - pozemek p.č. 976/1
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200113
Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 1/16 na p.č. 166/20
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200115
Hradec Králové – pozemky p.p.č. 537/2 a p.p.č. 845/2
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200122
Huntířov – pozemek p.p.č. 494/5
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200123
Huntířov – pozemky p.p.č. 494/3 a p.p.č. 494/4
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200134
Jemnice – pozemek p.č. 1182
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200139
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/9
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200140
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/17
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200141
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/20
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200143
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/22
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200501
Vršovice - pozemek p.č. 1869/5
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200502
Vršovice - pozemek p.č. 2201/3
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200506
Praha – pozemek p.č. 700/110
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200510
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 2884
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200512
Aš – pozemky bývalého stanoviště – Skřivánčí vrch
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200513
Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 2
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200514
Příbram – pozemky "kasárna Vojna"
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200515
Hazlov – pozemek p.p.č. 210/4
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200516
Hazlov – pozemek p.p.č. 210/7
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200517
Vysočany – 3 volné pozemky
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200521
Velvary - volný pozemek p.p.č. 335/3
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200523
Jiříkov - pozemky p.p.č. 2745/1, 2745/3
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200525
Jičín – letiště Vokšice - pozemek p.p.č. 669/5
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200537
Sokolnice, Hostěrádky – 4 pozemky
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200538
Rebešovice – pozemek p.č. 356/14
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200601
Kladno - pozemek p.č. 2788/6
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200606
Jindřichův Hradec – pozemky p.č. 3847/3, 3852/2, 3852/3 a p.č. 3855
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200613
Tábor – LZ Chrášťany – pozemky p.p.č. 971/10 a p.p.č. 4475/3
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200615
Straky – pozemek p.č. 1072
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200616
Kostelec nad Labem – pozemek p.p.č. 850/5
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200623
Kolín – pozemky p.p.č. 2993/5 a p.p.č. 2995/4
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200625
Huntířov – pozemky p.p.č. 481/1 a p.p.č. 481/2
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200636
Přerov – pozemek pod garáží p.č. 5297/24
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200801
Praha – spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemcích p.č. 3093/1 a 3095/5
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200802
Praha – spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku p.č. 3095/6
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200804
Praha – pozemek p.č. 3087
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200807
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 2917
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200808
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 2994/1
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200811
Tymákov – pozemek p.p.č. 1629
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200812
Týnec – pozemek p.p.č. 59
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200813
Týnec – pozemek p.p.č. 445/3
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200815
Střelské Hoštice – pozemky p.p.č. 484/9 a 540/27
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200821
Jiříkov - pozemky p.p.č. 2756/3 a st.p.č. 1636
Výběrové řízení: 4.8.2020
77201005
Jihlava – TS Vílanec – pozemky p.p.č. 1909, p.p.č. 1950 a p.p.č. 2274
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201007
Stříbro – pozemek p.p.č. 468
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201017
Kolín – pozemek p.p.č. 346/131
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201022
Studnice – pozemek p.p.č. 2694/2
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201023
Studnice – pozemek p.p.č. 2694/3
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201034
Lipník nad Bečvou - lesní pozemek p.p.č. 2856/4
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201908
Stříbro – pozemky p.p.č. 758/2 a p.p.č. 758/4
Výběrové řízení: 1.9.2020
77201909
Jiřice - pozemek p.p.č. 169/13
Výběrové řízení: 1.9.2020
77202903
Škvorec – pozemek p.p.č. 2020
Výběrové řízení: 29.9.2020
77202904
Škvorec – pozemek p.p.č. 2022
Výběrové řízení: 29.9.2020
77202908
Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/26 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 29.9.2020
77202918
Opava – spoluvlastnický podíl id. 1/2 na pozemku st.p.č. 2723/1
Výběrové řízení: 29.9.2020
77210301
Praha – pozemek p.č. 700/88
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210302
Praha – pozemek p.č. 700/170
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210303
Praha – pozemek p.č. 221/2
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210304
Praha – pozemek p.č. 244/93
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210305
Lešany – pozemek p.p.č. 539/13
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210306
Lešany nad Sázavou – pozemek p.p.č. 539/5
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210307
Bechyně – Přečerpávací stanice
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210310
Benešov u Prahy – poz. p.č. 2994/3, p.č. 2994/10, p.č. 2994/11
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210311
Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3017/10
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210314
Zdejcina - pozemek p.č. 176/2
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210321
Kolín - pozemky p.p.č. 732/5, 732/7, 732/28, 732/33 a 732/47
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210322
Kolín - pozemek p.p.č. 346/129
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210324
Písečná – pozemek p.p.č. 2342
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210325
Vamberk – pozemek p.p.č. 360/2
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210326
Huntířov – pozemky p.p.č. 494/1 p.p.č. 399/2, včetně hráze a rybníka
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210329
Olomouc - pozemky p.p.č. 720/2 a p.p.č. 720/31
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210407
Přestavlky – pozemek p.p.č. 337/8
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210409
Kolín - pozemek p.p.č. 2704/1
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210415
Opava – pozemek p.č. 2341
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210419
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/23
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210420
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/28
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210504
Jindřichův Hradec – pozemek p.č. 3959/8
Výběrové řízení: 19.5.2021
77210508
Slatina - samostatný pozemek p.p.č. 668/5
Výběrové řízení: 19.5.2021
77210608
Jaroměř – pozemek p.č. 297/14
Výběrové řízení: 16.6.2021
77210610
Hradec Králové – pozemek u vodního toku p.p.č. 564/3
Výběrové řízení: 16.6.2021
77210611
Hradec Králové - letiště – p.p.č. 569/4 a p.p.č. 571/1
Výběrové řízení: 16.6.2021
77210801
Praha – pozemky p.č. 700/99 a p.č. 700/173
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210802
Praha – pozemek p.č. 785/1
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210806
Jihlava – Cvičiště Rančířov – pozemky p.č. 485/4 a p.č. 485/5
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210807
Borovno – areál úpravny vody
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210808
Úšovice – pozemek p.p.č. 2148
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210809
Rožmitál pod Třemšínem – pozemek p.p.č. 427/5
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210812
Rožmitál pod Třemšínem - pozemek p.p.č. 640/2
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210815
Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/22 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210822
Těchonín – pozemek st.p.č. 177
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210824
Jičín – PZH Libosad – 6 pozemků se dvěma drobnými stavbami
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210825
Lochenice – pozemek p.p.č. 1058/26
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210838
Brno – Řečkovice – pozemky p.č. 225/218 a p.č. 225/219
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210902
Prachatice - pozemek p.p.č. 179/5
Výběrové řízení: 22.9.2021
77210903
Prachatice - pozemek p.p.č. 179/6
Výběrové řízení: 22.9.2021
77210906
Podbořany – pozemek p.č. 1907/2
Výběrové řízení: 22.9.2021
77210907
Podbořany – pozemek p.č. 1908/2
Výběrové řízení: 22.9.2021
77211105
Lešany – pozemek p.p.č. 521/1
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211106
Lešany – podíl o velikosti id. 23/32 na p.p.č. 539/38
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211107
Lešany – podíl o velikosti id. 6/7 na p.p.č. 539/40
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211108
Bukovany u Týnce nad Sázavou – pozemek p.p.č. 3443/4
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211110
Jihlava – Pozemky mimo objekty – pozemek p.p.č. 342/15
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211113
Cheb – pozemek st.p.č. 4928
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211114
Žatec – samostatný pozemek p.p.č. 836/31
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211117
Kolín - pozemky p.p.č. 2993/9 a p.p.č. 2725/4
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211120
Brno – Královo Pole – pozemky
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211123
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/7
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211124
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/21
Výběrové řízení: 2.11.2021
77220201
Lešany – pozemek p.p.č. 497
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220203
Bukovany u Týnce nad Sázavou – pozemek p.p.č. 3452/3
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220204
Kasárna RTH Dobšice – pozemek p.p.č. 89/2
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220216
Olomouc – pozemek p.č. 2232/192
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220403
Holýšov – pozemek p.p.č. 684/16
Výběrové řízení: 12.4.2022
77220404
Žatec – Velichov - pozemky p.p.č. 212/1 a p.p.č. 391/2
Výběrové řízení: 12.4.2022
77220422
Sedlnice - pozemek p.č. 1149/1
Výběrové řízení: 12.4.2022
77220501
Jindřichův Hradec – poz. p.č. 3803/2, p.č. 3803/3 a p.č. 3803/4
Výběrové řízení: 10.5.2022
77220606
Rokycany – pozemek p.p.č. 479/2
Výběrové řízení: 7.6.2022
77220607
Rokycany – pozemky p.p.č. 469/6 a p.p.č. 469/7
Výběrové řízení: 7.6.2022
77220608
Rožmitál pod Třemšínem – pozemek p.p.č. 427/4
Výběrové řízení: 7.6.2022
77220614
Jaroměř – 1/2 podíl na pozemcích p.č. 581/2 a p.č. 4141/7
Výběrové řízení: 7.6.2022
77220803
Praha – pozemky p.č. 694/1, p.č. 694/2 a p.č. 700/120
Výběrové řízení: 9.8.2022
77220808
Mělník – pozemky p.č. 2686/8 a p.č. 2686/10
Výběrové řízení: 9.8.2022
77220819
Brno – Královo Pole – 4 pozemky
Výběrové řízení: 9.8.2022
77220901
TS Vílanec – pozemky p.p.č. 1997/2 a p.p.č. 2011/2
Výběrové řízení: 6.9.2022
77221004
Ptice – pozemek p.p.č. 400/1
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221007
České Budějovice – Litvínovice - pozemek p.č. 257/13
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221010
Janovice nad Úhlavou - pozemek p.p.č. 2444/2
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221011
Janovice nad Úhlavou - pozemek p.p.č. 2444/3
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221012
Tržek - pozemek p.p.č. 313/11
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221015
Hradec Králové – Pouchov - pozemek p.p.č. 163/4
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221019
Ketkovice – pozemek p.č. 264/3
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221102
Letiště Henčov – lesní pozemky p.č. 280/6, p.č. 282/7 a p.č. 282
Výběrové řízení: 1.11.2022
77221109
Vyškov – pozemky p.č. 3488/155 a p.č. 3488/171
Výběrové řízení: 1.11.2022
77221111
Pustiměř – pozemek p.č. 1657/6
Výběrové řízení: 1.11.2022
77221112
Brno – Královo Pole – 7 pozemků
Výběrové řízení: 1.11.2022
77221122
Hlubočky – pozemek p.č. 1287
Výběrové řízení: 1.11.2022
77230202
Praha – pozemek p.č. 700/50
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230203
Lešany – pozemky býv. areálu střelnice Břežany
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230206
Jindřichův Hradec – Otín - pozemek p.p.č. 210/22
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230207
České Budějovice – Třebotovice - pozemek p.p.č. 561/2 a st.p.č. 188
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230208
Cvičiště Rančířov - poz. p.č. 5577/1, k.ú. Jihlava, 358/10, k.ú. Rančířov
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230210
Cvičiště Rančířov – pozemek p.p.č. 745/2
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230404
Cvičiště Rančířov – pozemky p.č. 485/7, 485/8, k.ú. Pístov u Jihlavy
Výběrové řízení: 12.4.2023
77230419
Křídlůvky - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 516OL, okr. Znojmo
Výběrové řízení: 12.4.2023
77230603
České Budějovice - pozemek p.č. 261/2, k.ú. Litvínovice.
Výběrové řízení: 13.6.2023
77230611
Otvice - bunkr ("řopík) VEČ 115 s pozemkem, k.ú. a obec Otvice, okres Chomutov.
Výběrové řízení: 13.6.2023
77230614
Hradec Králové - st.p.č. 336 jenož součástí je stavba skladu, k.ú. Věkoše.
Výběrové řízení: 13.6.2023
77230906
Chrastavice – pozemek p.p.č. 1406/7, k.ú. Chrastavice, okres Domažlice.
Výběrové řízení: 5.9.2023
77230907
Chrastavice–poz. p.p.č. 688/2, 916/69 a 1406/6, k.ú. Chrastavice, okr. Domažlice
Výběrové řízení: 5.9.2023
77231117
Hradec Králové – pozemek p.p.č. 899/25, k.ú. Věkoše.
Výběrové řízení: 31.10.2023
Úvodní strana NM
Aktuální nabídka
Dražby nemovitostí
Odprodeje v realizaci
Připravované odprodeje
Nemovitosti k pronájmu
Archív prodejů
Působnost oddělení
Adresa:
Ministerstvo obrany
ONNM
Nám. Svobody 471/4
160 01 Praha 6
Kontakt:
Ing. Bedřich Šonka
Vedoucí oddělení přípravy nakládání nemovitým majetkem
tel.: 973 229 710
mob.: 602 306 662
fax.: 973 215 340
e-mail:
onnm@army.cz
datová schránka:
hjyaavk
Copyright © 2004 — 2015 Ministerstvo obrany
Powered by Ing. Karel Čapek (2008), Ing. Ladislav Crha (2012), Ing. Pavel Beran (2015)