Ministerstvo obrany ČR
Úvod
|
Odbor nakládání s nepotřebným majetkem
|
Nemovitý majetek
|
Movitý majetek
|
GDPR
Archív prodejů
Filtr nabídky
Územní pracoviště:
Celá ČR (797)
|
Brno (214)
|
České Budějovice (103)
|
Litoměřice (87)
|
Olomouc (159)
|
Pardubice (75)
|
Plzeň (85)
|
Praha (74)
Druh nemovitosti:
Všechny druhy (159)
|
Budovy-stavby (87)
|
Pozemky (66)
|
Byty (0)
|
Areály (6)
Seznam nemovitostí - region Olomouc - všechny nemovitosti
18120343
Olomouc – tři vzájemně oddělené pozemky Neředín
Výběrové řízení: 24. dubna 2012
18120929
Lipník nad Bečvou - pozemek p.č. 2856/3
Výběrové řízení: 13.11.2012
18121030
Bělotín - pozemek p.č. 1147
Výběrové řízení: 11.12.2012
18121031
Dolní Újezd - pozemek p.č. 2372
Výběrové řízení: 11.12.2012
18130136
Olomouc - Neředín - 2 sousedící pozemky
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130137
Olomouc - Nové Sady - pozemek p.č. 715/11
Výběrové řízení: 12.2.2013
18130227
Lipník nad Bečvou - pozemek p.č. 2882
Výběrové řízení: 12.3.2013
18130230
Petrovice - výcvikové a školící zařízení
Výběrové řízení: 12.3.2013
18130637
ŠVZ - Suchá Rudná
Výběrové řízení: 30.7.2013
18130639
Domašov nad Bystřicí - pozemek p.č. 1720
Výběrové řízení: 30.7.2013
18130719
Petřvald - pozemek p.č. 1151/1
Výběrové řízení: 10.9.2013
18130920
Uničov, Želechovice - 2 pozemky
Výběrové řízení: 5.11.2013
18131135
Olomouc - Sochorovy kasárna
Výběrové řízení: 3.12.2013
18131139
Štěpánov - pozemek p.č. 1156
Výběrové řízení: 3.12.2013
29140132
Olomouc - pozemek p.č. 2169/1
Výběrové řízení: 11.3.2014
29140221
Fulnek - pozemky p.č. 1567 a p.č. 1568
Výběrové řízení: 8.4.2014
29140830
Šternberk - pozemek p.č. 2042, včetně zpevněných ploch a porostů
Výběrové řízení: 7.10.2014
29140928
Opava - objekt opevnění STO
Výběrové řízení: 4.11.2014
29140929
Sedlnice - lesní pozemek p.č. 1139/1
Výběrové řízení: 4.11.2014
29141049
Olomouc - areál Pevnosti II Chválkovice
Výběrové řízení: 2.12.2014
77150147
Hranice - areál ubytovny Jaslo
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150148
Olomouc - Neředín - pozemky p.č. 324/190 a p.č. 324/194
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150149
Olomouc - pozemek p.č. 324/162
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150150
Olomouc - pozemek p.č. 324/196
Výběrové řízení: 6.2.2015
77150249
Bartošovice - lesní pozemky p.č. 2740 a p.č. 2742
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150255
Dolní Újezd - pozemek p.č. 2231/3
Výběrové řízení: 13.3.2015
77150322
Daskabát - pozemek p.č. 1638
Výběrové řízení: 10.4.2015
77150645
Přerov - ubytovací areál "hotel Strojař"
Výběrové řízení: 31.7.2015
77150844
Potštát - pozemky
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150845
Kovářov u Potštátu - pozemek p.p.č. 1703
Výběrové řízení: 16.10.2015
77150846
Kovářov u Potštátu - pozemek p.p.č. 1705
Výběrové řízení: 16.10.2015
77151041
Lipník nad Bečvou - pozemky p.p.č. 2863/6 a p.p.č.4164
Výběrové řízení: 4.12.2015
77160135
Bělotín - pozemek p.č. 1138/1
Výběrové řízení: 5.2.2016
77160138
Opava - pozemek p.č. 2201/6
Výběrové řízení: 5.2.2016
77160441
Lipník na Bečvou - p.p.č. 982 v k.ú. Podhoří na Moravě
Výběrové řízení: 22.4.2016
77160648
Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 3787 v k.ú. Loučka
Výběrové řízení: 17.6.2016
77160649
Hranice - pozemek p.p.č. 1178/2 v k.ú. Drahotuše
Výběrové řízení: 17.6.2016
77160651
Olomouc - pozemek p.p.č. 732/1, k.ú. Hodolany
Výběrové řízení: 17.6.2016
77160859
Olomouc - pozemek p.p.č. 168/28 v k.ú. Nová Ulice
Výběrové řízení: 16.9.2016
77161049
Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 2858/17
Výběrové řízení: 11.11.2016
77161050
Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 4072
Výběrové řízení: 11.11.2016
77170337
Hranice - cvičiště Skalka - 5 pozemků
Výběrové řízení: 28.3.2017
77170537
Háj ve Slezsku - lesní pozemek p.č. 870/1
Výběrové řízení: 23.5.2017
77170540
Podhoří na Moravě - pozemek p.p.č. 1340
Výběrové řízení: 23.5.2017
77170735
Bělotín - pozemek p.č. 2219
Výběrové řízení: 1.8.2017
77170736
Bělotín - pozemek p.č. 2220/4
Výběrové řízení: 1.8.2017
77170945
Hlubočky - pozemky p.č. 1802/2, 1803/3 a 1803/4
Výběrové řízení: 19.9.2017
77170946
Hlubočky - pozemky p.č. 1807/3 a 1807/4
Výběrové řízení: 19.9.2017
77171046
Bělotín - pozemky p.č. 1144/2 a p.č. 1144/3
Výběrové řízení: 24.10.2017
77180134
Přáslavice - lesní pozemky p.p.č. 1240/69 a p.p.č. 1240/70
Výběrové řízení: 23.1.2018
77180517
Bartošovice - pozemky p.č. 2436, p.č. 2437 a p.č. 2444
Výběrové řízení: 29.5.2018
77180518
Bělotín - lesní pozemek p.č. 2188
Výběrové řízení: 29.5.2018
77180922
Dolní Újezd - pozemek p.p.č. 334/1 v k.ú. Staměřice
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180925
Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 225JE
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180926
Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 228JE
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180927
Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 231JE
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180930
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/10
Výběrové řízení: 4.9.2018
77180931
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/11
Výběrové řízení: 4.9.2018
77181145
Horní Benešov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 121BR
Výběrové řízení: 13.11.2018
77190136
Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 223JE
Výběrové řízení: 22.1.2019
77190230
Horní Benešov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 89BR
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190235
Sedlnice - pozemek p.č. 1595
Výběrové řízení: 19.2.2019
77190521
Horní Benešov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 82BR
Výběrové řízení: 14.5.2019
77190848
Olomouc - pozemky se stavbou
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190850
Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 109OP
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190851
Horní Životice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 63BR
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190852
Horní Životice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 54BR
Výběrové řízení: 20.8.2019
77190937
Olomouc - pozemek p.p.č. 168/30
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190946
Sedlnice - lesní pozemek p.č. 1151/11
Výběrové řízení: 17.9.2019
77190948
Sedlnice - 4 pozemky
Výběrové řízení: 17.9.2019
77191046
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 47/AOP
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191047
Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 844KA
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191049
Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 858KA
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191050
Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 862KA
Výběrové řízení: 29.10.2019
77191052
Lipník nad Bečvou - pozemek pod garáží st.p.č. 1535
Výběrové řízení: 29.10.2019
77200139
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/9
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200140
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/17
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200141
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/20
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200143
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/22
Výběrové řízení: 21.1.2020
77200543
Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 845KA
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200545
Český Těšín - úkryt železobetonový ÚŽ 6 Mistřovice
Výběrové řízení: 12.5.2020
77200635
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ R51OP
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200636
Přerov – pozemek pod garáží p.č. 5297/24
Výběrové řízení: 9.6.2020
77200838
Opava - bunkr STO VEČ 222
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200839
Horní Životice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 62BR
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200840
Stěbořice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 101OP
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200841
Bohumín - bunkr („řopík“) SLO VEČ 834KA
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200843
Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 224JE
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200846
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R360P
Výběrové řízení: 4.8.2020
77200847
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R0P270P
Výběrové řízení: 4.8.2020
77201030
Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 221JE
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201032
Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 226JE
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201033
Velké Heraltice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 40OP
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201034
Lipník nad Bečvou - lesní pozemek p.p.č. 2856/4
Výběrové řízení: 27.10.2020
77201930
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 11OP
Výběrové řízení: 1.9.2020
77201932
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 25OP
Výběrové řízení: 1.9.2020
77201933
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 26OP
Výběrové řízení: 1.9.2020
77201934
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 16OP
Výběrové řízení: 1.9.2020
77202917
Opava - bunkr (pěchotní srub) STO VEČ 207
Výběrové řízení: 29.9.2020
77202918
Opava – spoluvlastnický podíl id. 1/2 na pozemku st.p.č. 2723/1
Výběrové řízení: 29.9.2020
77210329
Olomouc - pozemky p.p.č. 720/2 a p.p.č. 720/31
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210334
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 47/B
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210336
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 13OP
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210337
Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 219JE
Výběrové řízení: 3.3.2021
77210415
Opava – pozemek p.č. 2341
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210416
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R420P
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210419
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/23
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210420
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/28
Výběrové řízení: 22.4.2021
77210612
Opava – bunkr STO VEČ 200
Výběrové řízení: 16.6.2021
77210617
Šumperk - bunkr („řopík“) SLO VEČ 154 SU
Výběrové řízení: 16.6.2021
77210618
Šumperk - bunkr („řopík“) SLO VEČ 158 SU
Výběrové řízení: 16.6.2021
77210840
Horní Životice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 151BR
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210846
Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 46OP
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210847
Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 45OP
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210848
Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ BC/6OP
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210851
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 2 OP
Výběrové řízení: 24.8.2021
77210912
Adolfovice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 230JE
Výběrové řízení: 22.9.2021
77210914
Adolfovice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 233JE
Výběrové řízení: 22.9.2021
77211123
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/7
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211124
Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/21
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211130
Horní Benešov – bunkr („řopík“) SLO VEČ 87BR
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211131
Horní Benešov – bunkr („řopík“) SLO VEČ 81BR
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211135
Háj ve Slezsku – bunkr („řopík“) SLO VEČ 824OP
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211136
Dolní Lutyně – bunkr („řopík“) SLO VEČ 859KA
Výběrové řízení: 2.11.2021
77211137
Dolní Benešov – bunkr („řopík“) SLO VEČ 816OP
Výběrové řízení: 2.11.2021
77220215
Horní Životice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 50BR
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220216
Olomouc – pozemek p.č. 2232/192
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220219
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 4OP
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220220
Staré Město - bunkr („řopík“) SLO VEČ 141aSU se st.p.č. 1013/1
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220221
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 46/AOP
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220224
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ ROP119OP
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220225
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R117OP
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220227
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ ROP4OP
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220228
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ ROP5OP
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220230
Adolfovice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 235JE
Výběrové řízení: 15.2.2022
77220416
Horní Životice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 11BR
Výběrové řízení: 12.4.2022
77220422
Sedlnice - pozemek p.č. 1149/1
Výběrové řízení: 12.4.2022
77220520
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ R61OP
Výběrové řízení: 10.5.2022
77220624
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ ROP3OP
Výběrové řízení: 7.6.2022
77220625
Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ ROP20OP
Výběrové řízení: 7.6.2022
77220821
Chotěbuz – bunkr („řopík“) SLO VEČ 883KA
Výběrové řízení: 9.8.2022
77220822
Chotěbuz – bunkr („řopík“) SLO VEČ 34KA
Výběrové řízení: 9.8.2022
77220824
Stěbořice – bunkr („řopík“) SLO VEČ R94OP
Výběrové řízení: 9.8.2022
77220912
Velké Hoštice – bunkr („řopík“) SLO VEČ R14OP
Výběrové řízení: 6.9.2022
77220913
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ R43OP
Výběrové řízení: 6.9.2022
77220920
Velké Heraltice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 59OP
Výběrové řízení: 6.9.2022
77221020
Stěbořice – bunkr („řopík“) SLO VEČ R119OP
Výběrové řízení: 4.10.2022
77221117
Velké Heraltice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 110OP
Výběrové řízení: 1.11.2022
77221121
Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 217JE
Výběrové řízení: 1.11.2022
77221122
Hlubočky – pozemek p.č. 1287
Výběrové řízení: 1.11.2022
77230221
Horní Životice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 52BR
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230223
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ R22OP
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230227
Stěbořice – bunkr („řopík“) SLO VEČ R105OP
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230230
Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ R68OP
Výběrové řízení: 14.2.2023
77230421
Stěbořice – bunkr („řopík“) SLO VEČ R92OP, k.ú. Jamnice, okr. Opava
Výběrové řízení: 12.4.2023
77230422
Stěbořice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 106OP, k.ú. Jamnice, okr. Opava
Výběrové řízení: 12.4.2023
77230423
Stěbořice – bunkr („řopík“) SLO VEČ R104OP, k.ú. Jamnice, okr. Opava
Výběrové řízení: 12.4.2023
77230424
Velké Heraltice - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 17OP, okr. Opava
Výběrové řízení: 12.4.2023
77230433
Milostovice - bunkr ("řopík") SLO VEČ R74OP, okr. Opava
Výběrové řízení: 12.4.2023
Úvodní strana NM
Aktuální nabídka
Dražby nemovitostí
Odprodeje v realizaci
Připravované odprodeje
Nemovitosti k pronájmu
Archív prodejů
Působnost oddělení
Adresa:
Ministerstvo obrany
ONNM
Nám. Svobody 471/4
160 01 Praha 6
Kontakt:
Ing. Bedřich Šonka
Vedoucí oddělení přípravy nakládání nemovitým majetkem
tel.: 973 229 710
mob.: 602 306 662
fax.: 973 215 340
e-mail:
onnm@army.cz
datová schránka:
hjyaavk
Copyright © 2004 — 2015 Ministerstvo obrany
Powered by Ing. Karel Čapek (2008), Ing. Ladislav Crha (2012), Ing. Pavel Beran (2015)