Archív prodejů

Filtr nabídky

Územní pracoviště:  Celá ČR (698)  |  Brno (190)  |  České Budějovice (94)  |  Litoměřice (74)  |  Olomouc (123)  |  Pardubice (70)  |  Plzeň (77)  |  Praha (70)

Druh nemovitosti:  Všechny druhy (698)  |  Budovy-stavby (298)  |  Pozemky (352)  |  Byty (5)  |  Areály (43)

Seznam nemovitostí - celá ČR - všechny nemovitosti


18120343Olomouc – tři vzájemně oddělené pozemky Neředín
Výběrové řízení: 24. dubna 2012

18120929Lipník nad Bečvou - pozemek p.č. 2856/3
Výběrové řízení: 13.11.2012

18121013Jihlava - Cvičiště Rančířov
Výběrové řízení: 11.12.2012

18121014Brno - Lesná - byt 2+1
Výběrové řízení: 11.12.2012

18121017Břeclav - Lednice - SLO VEČ 786OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 11.12.2012

18121020Břeclav - Lednice - SLO VEČ 807OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 11.12.2012

18121030Bělotín - pozemek p.č. 1147
Výběrové řízení: 11.12.2012

18121031Dolní Újezd - pozemek p.č. 2372
Výběrové řízení: 11.12.2012

18130109České Budějovice - Litvínovice - střelnice Šindlovy Dvory
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130111Benešov u Prahy - pozemek p.č. 3074
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130112Benešov u Prahy - Jírovice - pozemek p.č. 985
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130113České Budějovice - Hůry - skladové haly č. 68 a 69
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130116Brno - Lesná - pozemky
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130119Hodonín - ideální polovina pozemku p.č. 8639
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130136Olomouc - Neředín - 2 sousedící pozemky
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130137Olomouc - Nové Sady - pozemek p.č. 715/11
Výběrové řízení: 12.2.2013

18130210Senožaty - areál vysílacího střediska
Výběrové řízení: 12.3.2013

18130214Břeclav - Lednice - SLO VEČ 796OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 12.3.2013

18130216Břeclav - Lednice - SLO VEČ N003OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 12.3.2013

18130225Brno - Královo Pole - pozemek p.č. 3652
Výběrové řízení: 12.3.2013

18130227Lipník nad Bečvou - pozemek p.č. 2882
Výběrové řízení: 12.3.2013

18130230Petrovice - výcvikové a školící zařízení
Výběrové řízení: 12.3.2013

18130401Praha 10 - Vršovice - pozemek p.č. 1873/105
Výběrové řízení: 9.4.2013

18130412Vranov nad Dyjí - SLO VEČ 294OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 9.4.2013

18130501Kostelec nad Labem - pozemky p.č. 1534/1, p.č. 1534/4 a p.č. 1534/7
Výběrové řízení: 7.5.2013

18130504Prachatice - Volovice - pozemky bývalého cvičiště
Výběrové řízení: 7.5.2013

18130505Šumava - Karlov - školící a rekreační zařízení
Výběrové řízení: 7.5.2013

18130511Senožaty - areál
Výběrové řízení: 7.5.2013

18130522Dobré Pole - SLO VEČ 670OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 7.5.2013

18130602Praha 8 - Troja - byt 3+1
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130612Pardubice - Třebosice, areál bývalého vysílacího střediska
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130622Sedlec - Vícenice - areál
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130624Vranov nad Dyjí - SLO VEČ 301OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130625Vranov nad Dyjí - SLO VEČ 307OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130637ŠVZ - Suchá Rudná
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130639Domašov nad Bystřicí - pozemek p.č. 1720
Výběrové řízení: 30.7.2013

18130701Podbořany - pozemky
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130710Brno - Řečkovice - ubytovací objekt
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130711Břeclav - Lednice - SLO VEČ 805AOL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130712Valtice - vojenský objekt - SLO VEČ 782OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130713Valtice - vojenský objekt - SLO VEČ 790OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130714Valtice - vojenský objekt - SLO VEČ 799OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130715Valtice - vojenský objekt - SLO VEČ 804OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130719Petřvald - pozemek p.č. 1151/1
Výběrové řízení: 10.9.2013

18130801Praha 8 - Čimice - budova garáží
Výběrové řízení: 8.10.2013

18130812Hradec Králové - technické zařízení Nepolisy
Výběrové řízení: 8.10.2013

18130814Bechyně - areál "dálná"
Výběrové řízení: 8.10.2013

18130821Prostějov - pozemek
Výběrové řízení: 8.10.2013

18130906České Budějovice - České Vrbné, pozemky p.č. 307/11 a 310/2
Výběrové řízení: 5.11.2013

18130920Uničov, Želechovice - 2 pozemky
Výběrové řízení: 5.11.2013

18131108Prachatice - školní cvičiště Kahov
Výběrové řízení: 3.12.2013

18131112Pardubice, ul. Lonkova č.p. 492/11 - byt 3+1
Výběrové řízení: 3.12.2013

18131135Olomouc - Sochorovy kasárna
Výběrové řízení: 3.12.2013

18131139Štěpánov - pozemek p.č. 1156
Výběrové řízení: 3.12.2013

29140106Písek - ubytovna
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140107Písek - garážový dvůr
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140109Rokycany - ubytovna
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140110Čáslav - bývalá posádková střelnice Pašinka
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140115Dobruška - pozemek
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140120Přehrada Lipno - Horní Planá - hotelové zařízení Hůrka
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140132Olomouc - pozemek p.č. 2169/1
Výběrové řízení: 11.3.2014

29140204Zbožíčko - zemědělský pozemek
Výběrové řízení: 8.4.2014

29140221Fulnek - pozemky p.č. 1567 a p.č. 1568
Výběrové řízení: 8.4.2014

29140301Hradešín, pozemek p.p.č. 113/2
Výběrové řízení: 20.5.2014

29140302Jílové u Prahy - dvojdomek s pozemky
Výběrové řízení: 20.5.2014

29140304Praha 3 - Žižkov - areál ÚVS Praha - střed
Výběrové řízení: 20.5.2014

29140312Semanín - pozemky p.č. 452/4, p.č. 454/4
Výběrové řízení: 20.5.2014

29140317Senožaty - vodní zdroj
Výběrové řízení: 20.5.2014

29140321Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 647OL
Výběrové řízení: 20.5.2014

29140604Zdejcina - prádelna
Výběrové řízení: 29.7.2014

29140607Hradec Králové - stáčiště ALPH, pozemky
Výběrové řízení: 29.7.2014

29140609Dvůr Králové nad Labem - železobetonový úkryt ÚŽ 6 včetné pozemků
Výběrové řízení: 29.7.2014

29140617Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 652OL
Výběrové řízení: 29.7.2014

29140625Prostějovičky - pozemky
Výběrové řízení: 29.7.2014

29140626Prostějovičky - pozemky
Výběrové řízení: 29.7.2014

29140708Bartošovice v Orlických horách - SLO VEČ 7092 (15a) - bunkr "řopík"
Výběrové řízení: 9.9.2014

29140710Bartošovice v Orlických horách - SLO VEČ 7095 (14a) - bunkr "řopík"
Výběrové řízení: 9.9.2014

29140718České Budějovice - Čtyři Dvory - atraktivní pozemky
Výběrové řízení: 9.9.2014

29140822Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 655OL
Výběrové řízení: 7.10.2014

29140830Šternberk - pozemek p.č. 2042, včetně zpevněných ploch a porostů
Výběrové řízení: 7.10.2014

29140907Cvičiště Květná
Výběrové řízení: 4.11.2014

29140909Bartošovice v Orlických horách - SLO VEČ 7093 (15) - bunkr "řopík"
Výběrové řízení: 4.11.2014

29140928Opava - objekt opevnění STO
Výběrové řízení: 4.11.2014

29140929Sedlnice - lesní pozemek p.č. 1139/1
Výběrové řízení: 4.11.2014

29141010Hojsova Stráž - pozemky a kaplička
Výběrové řízení: 2.12.2014

29141011Hojsova Stráž - p.p.č. 425/2
Výběrové řízení: 2.12.2014

29141012Hojsova Stráž - p.p.č. 431/5
Výběrové řízení: 2.12.2014

29141013Planá u Mariánských Lázní - pozemek p.p.č. 3975
Výběrové řízení: 2.12.2014

29141016Vimperk - bývalá strážnicep.č. 2496/3
Výběrové řízení: 2.12.2014

29141019Pardubice - sklady v Milhelmově ulici
Výběrové řízení: 2.12.2014

29141049Olomouc - areál Pevnosti II Chválkovice
Výběrové řízení: 2.12.2014

77150110Tábor - pozemek p.p.č. 719/3 s panelovou komunikací
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150127ÚŽ 6 Mokošín - úkryt železobetonový včetně pozemku
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150128Trutnov - pozemek st.p.č. 114
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150130Bítov - SLO VEČ 287OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150147Hranice - areál ubytovny Jaslo
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150148Olomouc - Neředín - pozemky p.č. 324/190 a p.č. 324/194
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150149Olomouc - pozemek p.č. 324/162
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150150Olomouc - pozemek p.č. 324/196
Výběrové řízení: 6.2.2015

77150202Praha 5 - Stodůlky - byt 3+1/L
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150210Lomnice nad Lužnicí - pozemky p.č. 415/5, 415/10, 415/11, 415/23 a 415/24
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150212Bechyně - areál "bližná"
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150217Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2919 a 2920
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150226Žatec - pozemek s podzemním objektem
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150236Vyškov - pozemky u letiště - zbytkové
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150240Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 662OL
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150241Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 663OL
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150245Dobré Pole - pozemek s bunkrem("řopík") SLO VEČ 667OL
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150249Bartošovice - lesní pozemky p.č. 2740 a p.č. 2742
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150255Dolní Újezd - pozemek p.č. 2231/3
Výběrové řízení: 13.3.2015

77150309Dyje - SLO VEČ 453OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 10.4.2015

77150322Daskabát - pozemek p.č. 1638
Výběrové řízení: 10.4.2015

77150403Praha - Sklady LPH - H. Počernice
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150406Týnec nad Sázavou - vojenská ubytovna č.p. 224 Chrást n. Sázavou
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150408České Budějovice - Hůry - skladový areál
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150417Dobřany - garážový dvůr, zbytek
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150421Čeradice - účelové zařízení - pozemky
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150433Dobré Pole - pozemek s bunkrem("řopík") SLO VEČ 665OL
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150437Dobré Pole - pozemek s bunkrem("řopík") SLO VEČ 672OL
Výběrové řízení: 22.5.2015

77150502Zálužice - SLO VEČ N4042 (bunkr "řopík") s pozemky
Výběrové řízení: 19.6.2015

77150505Pardubice - kasárna TGM Pardubice - část
Výběrové řízení: 19.6.2015

77150506Račice nad Trotinou - areál bývalých vojenských skladů
Výběrové řízení: 19.6.2015

77150515Vratěnín - SLO VEČ 195OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 19.6.2015

77150518Vratěnín - SLO VEČ 218OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 19.6.2015

77150519Vratěnín - SLO VEČ 219OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 19.6.2015

77150601Struhařov - pozemky s rekreační chatou
Výběrové řízení: vydraženo - 2.6.2015

77150602Praha - pozemek Sedlec 49/1
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150612Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2947, 2948, 2981, 2982 a 2983
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150615Lipno - Horní Planá - rekreační zařízení Jenišov
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150624Chotěboř - Bílek - MS - hospodářský prostor p.p.č. 221
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150630Vyškov - pozemky u letiště
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150632Brno - Řečkovice - pozemky
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150633Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 659OL
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150634Novosedly - pozemek s bunkrem ("řopík") SLO VEČ 667AOL
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150645Přerov - ubytovací areál "hotel Strojař"
Výběrové řízení: 31.7.2015

77150702Litoměřice - budova ubytovny s pozemky
Výběrové řízení: 28.8.2015

77150707ÚŽ 6 Dobrkov - úkryt železobetonový včetně pozemku
Výběrové řízení: 28.8.2015

77150709Dyje - SLO VEČ 445OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 28.8.2015

77150715Vratěnín - SLO VEČ 220OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 28.8.2015

77150806Kunice - zbylé pozemky Dolní Lomnice st.p.č. 329 a 515
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150807Kunice - zbylé pozemky Dolní Lomnice p.p.č. 552/13 a 569/7
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150810Zvánovice - pozemek p.č. 746
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150813České Budějovice – Rudolfov – areál
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150814České Budějovice - pozemky p.č. 476/1, 479
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150816Písek - cvičiště Oldřichov - pozemky
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150827Kutná Hora - sklady Karlov
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150829Varnsdorf - pozemek p.č. 7531/1
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150832Havlíčkův Brod - pozemky v k.ú. Šmolovy u Havl. Brodu
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150844Potštát - pozemky
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150845Kovářov u Potštátu - pozemek p.p.č. 1703
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150846Kovářov u Potštátu - pozemek p.p.č. 1705
Výběrové řízení: 16.10.2015

77150901Praha - pozemky Kloknerova
Výběrové řízení: 13.11.2015

77150908Chocerady - sklad Bukovany
Výběrové řízení: 13.11.2015

77150922Vratěnín - SLO VEČ 223OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 13.11.2015

77151007Praha - pozemek p.č. 1109/1 v k.ú. Kunratice
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151008Praha - pozemek p.č. 1109/3 v k.ú. Kunratice
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151016České Budějovice - Kasárna Planá, část p.č. 99/1
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151028Boreček - ubikace a stodola s přilehlým pozemkem
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151029Pletený Újezd - pozemek p.č. 122/11
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151030Velká Dobrá - pozemek p.č. 400/114
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151034Bartošovice v Orlických horách - SLO VEČ 7096 (13) - bunkr "řopík"
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151035Bartošovice v Orlických horách - SLO VEČ 7097 (14) - bunkr "řopík"
Výběrové řízení: 4.12.2015

77151041Lipník nad Bečvou - pozemky p.p.č. 2863/6 a p.p.č.4164
Výběrové řízení: 4.12.2015

77160108Chocerady - pozemek p.č. 833
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160129Valtrovice - SLO VEČ 512OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160131Vratěnín - SLO VEČ 192OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160132Vratěnín - SLO VEČ 206OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160133Vratěnín - SLO VEČ 210OL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160135Bělotín - pozemek p.č. 1138/1
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160138Opava - pozemek p.č. 2201/6
Výběrové řízení: 5.2.2016

77160206Praha - pozemek p.č. 49/12 a podíl id. 1/34 na p.č. 49/4 v k.ú. Motol
Výběrové řízení: 4.3.2016

77160210Tábor - pozemek p.č. 696/1 v k.ú. Drhovice
Výběrové řízení: 4.3.2016

77160216Aš - kasárna Skřivánčí vrch
Výběrové řízení: 4.3.2016

77160217Strakonice - Kasárna II.
Výběrové řízení: 4.3.2016

77160315Moravská Třebová - sportovní hřiště, pozemek
Výběrové řízení: 1.4.2016

77160404Praha - pozemky p.č. 785/20 a 785/67 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 22.4.2016

77160424Vyškov - posádkový dům armády
Výběrové řízení: 22.4.2016

77160441Lipník na Bečvou - p.p.č. 982 v k.ú. Podhoří na Moravě
Výběrové řízení: 22.4.2016

77160513Čáslav - Kasárna J. Žižky, administrativní budova
Výběrové řízení: 20.5.2016

77160517Březí - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 679OL
Výběrové řízení: 20.5.2016

77160525Bítov - SLO VEČ 289OL (bunkr "řopík")
Výběrové řízení: 20.5.2016

77160530Dobré Pole - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 671OL
Výběrové řízení: 20.5.2016

77160611Prášily - hospodářský objekt
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160617Hostouň - provozní a skladový areál
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160622Bradlecká Lhota - areál bývalé střelnice
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160623Pohořelice nad Jihlavou – SLO VEČ 971OL (bunkr „řopík“) s pozemkem
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160629Pohořelice nad Jihlavou – SLO VEČ 992OL (bunkr „řopík“) s pozemkem
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160635Březí u Mikulova - SLO VEČ 691AOL (bunkr "řopík") s pozemkem
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160648Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 3787 v k.ú. Loučka
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160649Hranice - pozemek p.p.č. 1178/2 v k.ú. Drahotuše
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160651Olomouc - pozemek p.p.č. 732/1, k.ú. Hodolany
Výběrové řízení: 17.6.2016

77160701Praha - Mnichovice - pozemek p.p.č. 549/4
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160712České Budějovice - Hůry - 2 pozemky
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160718Pardubice - pozemek p.p.č. 2588/9
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160722Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 680OL
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160730Novosedly - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 654OL
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160732Dobré Pole - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 668OL
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160733Dobšice - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 442OL
Výběrové řízení: 5.8.2016

77160814Županovice - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 6154
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160815Klatovy - areál vojenské nemocnice
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160819Hracholusky - chata I.
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160820Dolní Rychnov - volný pozemek p.č. 85 - zahrada
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160822Kralovice - volný pozemek p.č. 5504/8
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160823Kralovice - 2 volné pozemky - p.p.č. 2606/2 a p.p.č. 5930
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160824Cheb - pozemky bývalého cvičiště u kasáren J. Fučíka
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160833Vysoké Mýto - pozemek mimo VO - p.č. 4596/2
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160836Pohořelice nad Jihlavou – bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 974
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160845Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 691OL
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160846Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 693OL
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160859Olomouc - pozemek p.p.č. 168/28 v k.ú. Nová Ulice
Výběrové řízení: 16.9.2016

77160901Kunice - Dolní Lomnice p.p.č. 548/75
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160902Kunice - Dolní Lomnice p.p.č. 548/76
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160906Psáry - lesní pozemek p.p.č. 833
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160908Praha - Ruzyně - pozemek p.č. 1837/11
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160915České Budějovice - Kasárna Planá, část s TOV
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160918Litoměřice - provozní a skladový areál
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160921Pardubice - ÚŽ 6 Telecí (úkryt železobetonový) včetně pozemků
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160929Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 703OL
Výběrové řízení: 14.10.2016

77160930Vratěnín - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 222OL
Výběrové řízení: 14.10.2016

77161002Praha - pozemek p.č. 626/8 v k.ú. Kobylisy
Výběrové řízení: 11.11.2016

77161003Praha - pozemek p.č. 626/9 Kobylisy,
Výběrové řízení: 11.11.2016

77161012Ústí nad Labem - byt. jedn. 1+kk v ul. Masarykova
Výběrové řízení: 11.11.2016

77161024Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/27 a spoluvlastnický podíl k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 11.11.2016

77161027Pohořelice nad Jihlavou – bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 973OL
Výběrové řízení: 11.11.2016

77161049Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 2858/17
Výběrové řízení: 11.11.2016

77161050Lipník nad Bečvou - pozemek p.p.č. 4072
Výběrové řízení: 11.11.2016

77170104Praha - pozemky p.č. 700/24 a 700/80 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170105Praha - pozemky p.č. 720/1, 724/1, 729 a 3245/6 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170107Praha - Vidoule - pozemky p.č. 1350/2 a p.č. 1353/4
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170111Český Krumlov - ubytovna
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170116Kostelec nad Labem - budova ubytovny č.p. 766 s pozemekem st.p.č. 971
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170120Rakovník - provozní a skladový areál
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170122Žatec - 3 volné pozemky
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170131Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 514OL
Výběrové řízení: 31.1.2017

77170203České Budějovice - Kasárna Planá - pozemek p.č. 1469/339.
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170213Stod - pozemky bývalého radarového stanoviště
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170217Mladá Boleslav - pozemek p.č. 289/25
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170218Nepřevázka - volný pozemek p.č. 732
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170219Nepřevázka - volný pozemek p.p.č. 666
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170220Nepřevázka - pozemky - p.p.č. 692 a p.p.č. 693
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170231Bradlecká Lhota - technickoprovozní budova
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170232Čermná nad Orlicí - pozemek p.č. 3191
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170239Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 678OL
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170240Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 686OL
Výběrové řízení: 28.2.2017

77170319Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 505OL
Výběrové řízení: 28.3.2017

77170337Hranice - cvičiště Skalka - 5 pozemků
Výběrové řízení: 28.3.2017

77170402České Budějovice - pozemky p.č. 488/1 a 488/3
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170409Sušice - pozemek p.p.č. 2316/1
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170410Sušice - střelnice
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170411Kdyně - pozemky bývalého cvičiště
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170419Ústí nad Labem - byt. jedn. č. 948/8 (2+1) v ul. Klíšská
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170422Doksy - pozemek p.č. 1244/39
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170423Doksy - pozemek p.č. 1244/40
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170430Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 673OL
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170435Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 701OL
Výběrové řízení: 25.4.2017

77170502Praha - pozemek 661/1 v k.ú. Michle
Výběrové řízení: 23.5.2017

77170511Chomutov - budova ubytovny č.p. 4118 s pozemkem p.č. 1942/2
Výběrové řízení: 23.5.2017

77170520Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 504OL
Výběrové řízení: 23.5.2017

77170533Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 465OL
Výběrové řízení: 23.5.2017

77170537Háj ve Slezsku - lesní pozemek p.č. 870/1
Výběrové řízení: 23.5.2017

77170540Podhoří na Moravě - pozemek p.p.č. 1340
Výběrové řízení: 23.5.2017

77170602Dešná - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 6167
Výběrové řízení: 20.6.2017

77170618Tisá - budova ubytovny č.p. 18 s pozemky
Výběrové řízení: 20.6.2017

77170621Pohořelice nad Jihlavou – bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 989OL
Výběrové řízení: 20.6.2017

77170622Pohořelice nad Jihlavou – bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 991OL
Výběrové řízení: 20.6.2017

77170624Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 692OL
Výběrové řízení: 20.6.2017

77170625Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 699OL
Výběrové řízení: 20.6.2017

77170706Tábor - cvičiště Zahrádka Klokoty - část (psinec) s pozemky
Výběrové řízení: 1.8.2017

77170709České Budějovice - Hůry – p.č. 621/5, 621/6 a p.č. 621/7
Výběrové řízení:

77170717Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 498OL
Výběrové řízení: 1.8.2017

77170732Dyje - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 460OL
Výběrové řízení: 1.8.2017

77170735Bělotín - pozemek p.č. 2219
Výběrové řízení: 1.8.2017

77170736Bělotín - pozemek p.č. 2220/4
Výběrové řízení: 1.8.2017

77170902Tábor - Střelnice Dražice, pozemek p.č. 1852/4
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170910Písečné - bunkr ("řopík") SLO VEČ 6072
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170911Rokycany - cvičiště MCHC a DS, p.p.č. 540/1
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170916Křimov - samostatný pozemek p.č. 663/6
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170924Nučnice - pozemky p.p.č. 75/11, 75/12 a 75/13
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170932Dobré Pole - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 666OL
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170933Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 696OL
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170934Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 702OL
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170936Pohořelice nad Jihlavou – bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 976OL
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170945Hlubočky - pozemky p.č. 1802/2, 1803/3 a 1803/4
Výběrové řízení: 19.9.2017

77170946Hlubočky - pozemky p.č. 1807/3 a 1807/4
Výběrové řízení: 19.9.2017

77171001MS Babice - část areálu bývalého muničního skladu
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171004Praha - poz. Baarova - p.č. 700/69, spoluvl. podíl 5/6 k p.č. 700/127, 700/128
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171005Praha - pozemky Baarova - 2. část
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171007Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 8
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171008Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 11
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171010Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 13
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171011Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 14
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171013Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 18
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171019Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 1
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171022Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 4
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171023Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 5
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171034Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 450OL
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171035Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 454OL
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171043Brno - pozemek p.č. 1483/5
Výběrové řízení: 24.10.2017

77171046Bělotín - pozemky p.č. 1144/2 a p.č. 1144/3
Výběrové řízení: 24.10.2017

77180101Praha - pozemek p.č. 640/2
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180102Praha - pozemek p.č. 639/2
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180104Senožaty - pozemek p.p.č. 198/7 v k.ú. Nečice
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180105Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2882/3, 2882/4, 2883 a 2964
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180106Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2899/1, 2899/3
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180107Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2915, p.č. 2937, p.č. 2938 a p.č. 2939
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180108Benešov u Prahy - pozemky p.č. 2888/3, /4, 2889, 2891/3, /4, 2959, 2960, 2962
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180109Benešov u Prahy - spoluvl. podíl id. 1/2 na 9 pozemcích
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180111Tábor - Svobodárna Kvapilova - pozemky
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180117Doksy - budova sauny a ocelový přístřešek
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180119Rakovník - pozemek st.p.č. 1238
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180120Terezín - pozemky cvičiště
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180121Liberec - pozemky p.č. 1242/3, 1242/4 v k.ú Starý Harcov
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180127Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 683OL
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180129Dobré Pole - bunkr ("řopík") SLO VEČ 676OL
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180130Sedlec u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 756OL
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180131Mikulov - pozemek p.č. 2532/119
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180134Přáslavice - lesní pozemky p.p.č. 1240/69 a p.p.č. 1240/70
Výběrové řízení: 23.1.2018

77180302Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 12
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180305Č. Budějovice - Hůry – p.č. 619/1, 621/26, 621/27, 621/28 a p.č. 621/34
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180306Č. Budějovice - Hůry – p.č. 611/8, 617/1, 617/3, 619/4 a p.č. 619/7
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180314Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 495OL
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180315Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 506OL
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180316Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 507OL
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180322Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 449OL
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180326Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 467OL
Výběrové řízení: 6.3.2018

77180402České Budějovice - Letiště Planá - pozemek p.č. 1469/171
Výběrové řízení: 17.4.2018

77180403Rokycany - cvičiště MCHC a DS, II. část
Výběrové řízení: 17.4.2018

77180425Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 685OL
Výběrové řízení: 17.4.2018

77180426Březí u Mikulova - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 675OL
Výběrové řízení: 17.4.2018

77180502Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 15
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180504Jihlava - Vílanec - tanková střelnice
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180507Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 494OL
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180508Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 438OL
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180510Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 441OL
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180512Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 446OL
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180513Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 455OL
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180517Bartošovice - pozemky p.č. 2436, p.č. 2437 a p.č. 2444
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180518Bělotín - lesní pozemek p.č. 2188
Výběrové řízení: 29.5.2018

77180701Velké Přílepy - pozemek p.č. 64/4
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180702Praha - pozemek p.č. 2199/11 v k.ú. Vršovice
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180703Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6120
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180704Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6121
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180707Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6137
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180712Nučnice - pozemky p.p.č. 243/3 a p.p.č. 243/5
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180729Hradec Králové - pozemek p.p.č. 942/56
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180730Chotusice - pozemky
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180731Park techniky DOBO - 4 pozemky
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180732Drobovice – 16 pozemků
Výběrové řízení: 24.7.2018

77180902Praha – pozemky p.č. 700/74 a p.č. 700/75
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180903Škvorec – pozemek p.p.č. 2153
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180906Slavonice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 6075
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180907Slavonice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 6076
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180909České Budějovice – pozemek p.č. 1219/8
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180914Slup - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 491OL
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180915Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 440OL
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180916Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 443OL
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180917Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 456OL
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180919Vrbovec - bunkr s pozemkem ("řopík") SLO VEČ 467AOL
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180922Dolní Újezd - pozemek p.p.č. 334/1 v k.ú. Staměřice
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180925Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 225JE
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180926Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 228JE
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180927Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 231JE
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180930Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/10
Výběrové řízení: 4.9.2018

77180931Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/11
Výběrové řízení: 4.9.2018

77181002Písečné – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 6126
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181003Písečné – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 6133
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181012Beroun – posádkové cvičiště 1. část
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181013Beroun – posádkové cvičiště 2. část
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181014Beroun – posádkové cvičiště 3. část
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181015Beroun – posádkové cvičiště 4. část
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181029Postoloprty – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 10070
Výběrové řízení: 2.10.2018

77181102Praha – spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku p.č. 3095/7
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181106Jihlava – Cvičiště Rančířov
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181107Jihlava – Pozemky mimo objekty Jihlava
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181108Stříbro – cvičiště, část 2, pozemky p.p.č. 1223/4 a p.p.č. 1249
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181109Stříbro – cvičiště, část 3, 5 pozemků
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181110Stříbro – cvičiště, část 4, 6 pozemků
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181111Stříbro – cvičiště, část 5, 4 pozemky
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181112Stříbro – cvičiště, část 6, pozemky p.p.č. 870 a p.p.č. 3156/4
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181113Stříbro – cvičiště, část 7, pozemek p.p.č. 949 včetně příslušenství
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181114Stříbro – cvičiště, část 8, pozemky p.p.č. 1273/4 a p.p.č. 1653
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181117Litoměřice - Dům č.p. 1435 s garáží a pozemky v ul. Eliášova
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181119Žatec – zemědělský pozemek p.p.č. 6322/3
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181121Pardubice – pozemek st.p.č. 492 včetně stavby a p.p.č. 390/15
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181138Pustiměř – 13 pozemků
Výběrové řízení: 13.11.2018

77181145Horní Benešov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 121BR
Výběrové řízení: 13.11.2018

77190105Horní Lukavice – volný pozemek p.č. 2021
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190107Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 3
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190108Krašovice - 7 volných pozemků bývalého záložního letiště
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190109Krašovice - 9 volných pozemků bývalého záložního letiště
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190110Pernarec RTH - areál
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190111Děčín - samostatný pozemek p.č. 1101/1
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190115Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/24 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190118Milovice - pozemky p.č. 344/3, 355/7, 355/8 a p.č. 169/27
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190120Havlíčkův Brod - lesní pozemky p.p.č. 2747/2 a p.p.č. 2747/3
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190126Ubytovna Mikulov vč. pozem., příslušenství a věcí movitých
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190127Vrbovec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 461OL
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190136Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 223JE
Výběrové řízení: 22.1.2019

77190204Jihlava - Čížov - provizorium - p.p.č. 700/2
Výběrové řízení: 19.2.2019

77190211Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 2/9 na p.č. 166/101
Výběrové řízení: 19.2.2019

77190212Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 2/9 na p.č. 166/126
Výběrové řízení: 19.2.2019

77190213Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 2/9 na p.č. 166/92
Výběrové řízení: 19.2.2019

77190230Horní Benešov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 89BR
Výběrové řízení: 19.2.2019

77190235Sedlnice - pozemek p.č. 1595
Výběrové řízení: 19.2.2019

77190404Postoloprty – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 10074
Výběrové řízení: 2.4.2019

77190405Terezín – lesní pozemek p.č. 818/5
Výběrové řízení: 2.4.2019

77190406Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/19 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 2.4.2019

77190409Velenice – pozemek p.č. 861
Výběrové řízení: 2.4.2019

77190414ÚŽ6 Studénka - úkryt železobetonový včetně pozemku
Výběrové řízení: 2.4.2019

77190503Chocerady – pozemky p.č. 96/2 a p.č. 97
Výběrové řízení: 14.5.2019

77190507Břeclav – pozemky p.p.č. 1284/13 a p.p.č. 1962/207
Výběrové řízení: 14.5.2019

77190513Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 719OL
Výběrové řízení: 14.5.2019

77190519Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 734OL
Výběrové řízení: 14.5.2019

77190521Horní Benešov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 82BR
Výběrové řízení: 14.5.2019

77190605Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3089
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190606Vlkovec – pozemek p.p.č. 1002
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190607Lomnice nad Lužnicí – pozemek p.p.č. 2262/11
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190609Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6153
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190611Písečné - bunkr („řopík“) SLO VEČ 6093
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190616Milovice – pozemek p.č. 1720
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190620Žamberk – pozemek p.p.č. 4921
Výběrové řízení: 25.6.2019

77190805Slavonice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 6061
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190809Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3017/1
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190814Červené Pečky - pozemky p.p.č. 1564, p.p.č. 1566, p.p.č. 539/2
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190816Huntířov – pozemek p.p.č. 1637/2
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190828Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 732OL
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190838Šatov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 400OL
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190839Šatov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 403OL
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190841Šatov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 407OL
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190844Chvalovice - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 422OL
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190848Olomouc - pozemky se stavbou
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190850Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 109OP
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190851Horní Životice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 63BR
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190852Horní Životice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 54BR
Výběrové řízení: 20.8.2019

77190903Praha - BJ Kunratice, ul. U Zeleného ptáka - podíl na obj. garaží, stání č. 19
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190905Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3051
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190906České Budějovice – pozemek p.č. 1217
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190907České Budějovice – pozemky p.č. 1219/1, p.č. 1219/4, p.č. 271/5
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190908České Budějovice – Švábův Hrádek
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190911Janovice n/Úhlavou – kasárna 1. část
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190912Janovice n/Úhlavou – kasárna 2. část
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190913Janovice n/Úhlavou – kasárna 3. část
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190914Obytce – pozemek p.p.č. 668
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190915Ždírec – pozemky bývalého cvičiště
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190924Žamberk – pozemek p.p.č. 2015
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190930Rebešovice – pozemek p.č. 383/29
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190931Březí – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 694OL
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190937Olomouc - pozemek p.p.č. 168/30
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190946Sedlnice - lesní pozemek p.č. 1151/11
Výběrové řízení: 17.9.2019

77190948Sedlnice - 4 pozemky
Výběrové řízení: 17.9.2019

77191012Dobřany – Šlovický vrch – tankodrom
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191014Dubno – cvičiště a střelnice Pichce
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191015Pozemky Stříbro – pozemek p.p.č. 340
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191019Straky – pozemek p.č. 1529/2
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191030Mikulov – pozemky p.č. 2532/19 a p.č. 2532/113
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191034Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 739OL
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191040Šatov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 408OL
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191041Šatov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 419OL
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191046Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 47/AOP
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191047Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 844KA
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191049Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 858KA
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191050Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 862KA
Výběrové řízení: 29.10.2019

77191052Lipník nad Bečvou - pozemek pod garáží st.p.č. 1535
Výběrové řízení: 29.10.2019

77200105Hostivice – id. 1/2 pozemku p.p.č. 700
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200108Tábor – pozemek p.č. 1803/2
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200111Děčín - pozemek p.č. 976/1
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200113Mnichovo Hradiště - spoluvl. podíl 1/16 na p.č. 166/20
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200115Hradec Králové – pozemky p.p.č. 537/2 a p.p.č. 845/2
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200122Huntířov – pozemek p.p.č. 494/5
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200123Huntířov – pozemky p.p.č. 494/3 a p.p.č. 494/4
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200125Těchonín – ubytovna č.p. 177 včetně pozemku
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200127Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 707OL
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200129Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 712OL
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200130Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 714OL
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200131Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 730OL
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200132Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 731OL
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200133Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 735OL
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200134Jemnice – pozemek p.č. 1182
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200139Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/9
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200140Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/17
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200141Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/20
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200143Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/22
Výběrové řízení: 21.1.2020

77200501Vršovice - pozemek p.č. 1869/5
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200502Vršovice - pozemek p.č. 2201/3
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200506Praha – pozemek p.č. 700/110
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200510Benešov u Prahy – pozemek p.č. 2884
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200512Aš – pozemky bývalého stanoviště – Skřivánčí vrch
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200513Horšovský Týn - pozemky bývalého cvičiště - část č. 2
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200514Příbram – pozemky "kasárna Vojna"
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200515Hazlov – pozemek p.p.č. 210/4
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200516Hazlov – pozemek p.p.č. 210/7
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200517Vysočany – 3 volné pozemky
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200521Velvary - volný pozemek p.p.č. 335/3
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200523Jiříkov - pozemky p.p.č. 2745/1, 2745/3
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200525Jičín – letiště Vokšice - pozemek p.p.č. 669/5
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200526Jaroměř - Městská kasárna
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200527Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 736OL
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200530Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 740OL
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200531Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 743OL
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200533Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 747OL
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200537Sokolnice, Hostěrádky – 4 pozemky
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200538Rebešovice – pozemek p.č. 356/14
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200543Karviná – bunkr SLO („řopík“) VEČ 845KA
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200545Český Těšín - úkryt železobetonový ÚŽ 6 Mistřovice
Výběrové řízení: 12.5.2020

77200601Kladno - pozemek p.č. 2788/6
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200606Jindřichův Hradec – pozemky p.č. 3847/3, 3852/2, 3852/3 a p.č. 3855
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200611Trhové Sviny – bunkr („řopík“) SLO VEČ 8062
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200612Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6125
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200613Tábor – LZ Chrášťany – pozemky p.p.č. 971/10 a p.p.č. 4475/3
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200615Straky – pozemek p.č. 1072
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200616Kostelec nad Labem – pozemek p.p.č. 850/5
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200617Postoloprty – bunkr s pozemkem SLO VEČ 10073
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200618Postoloprty – bunkr s pozemkem SLO VEČ 10072
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200619Postoloprty – bunkr s pozemkem SLO VEČ 10071
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200623Kolín – pozemky p.p.č. 2993/5 a p.p.č. 2995/4
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200625Huntířov – pozemky p.p.č. 481/1 a p.p.č. 481/2
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200630Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 711OL
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200631Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 727OL
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200632Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 729OL
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200633Vratěnín – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 203OL
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200635Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ R51OP
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200636Přerov – pozemek pod garáží p.č. 5297/24
Výběrové řízení: 9.6.2020

77200801Praha – spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemcích p.č. 3093/1 a 3095/5
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200802Praha – spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku p.č. 3095/6
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200804Praha – pozemek p.č. 3087
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200807Benešov u Prahy – pozemek p.č. 2917
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200808Benešov u Prahy – pozemek p.č. 2994/1
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200811Tymákov – pozemek p.p.č. 1629
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200812Týnec – pozemek p.p.č. 59
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200813Týnec – pozemek p.p.č. 445/3
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200815Střelské Hoštice – pozemky p.p.č. 484/9 a 540/27
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200821Jiříkov - pozemky p.p.č. 2756/3 a st.p.č. 1636
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200823Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 737OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200824Mikulov – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 710OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200825Podhradí nad Dyjí – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 248OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200826Podhradí nad Dyjí – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 255OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200827Podhradí nad Dyjí – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 259OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200828Podhradí nad Dyjí – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 268OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200830Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 538AOL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200832Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 544OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200833Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 546AOL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200834Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 548OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200835Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 549OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200836Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 551OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200837Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 552OL
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200838Opava - bunkr STO VEČ 222
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200839Horní Životice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 62BR
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200840Stěbořice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 101OP
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200841Bohumín - bunkr („řopík“) SLO VEČ 834KA
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200843Bělá pod Pradědem – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 224JE
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200846Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R360P
Výběrové řízení: 4.8.2020

77200847Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R0P270P
Výběrové řízení: 4.8.2020

77201005Jihlava – TS Vílanec – pozemky p.p.č. 1909, p.p.č. 1950 a p.p.č. 2274
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201007Stříbro – pozemek p.p.č. 468
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201017Kolín – pozemek p.p.č. 346/131
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201020Chvalovice - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 425OL
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201021Chvalovice - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 434OL
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201022Studnice – pozemek p.p.č. 2694/2
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201023Studnice – pozemek p.p.č. 2694/3
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201030Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 221JE
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201032Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 226JE
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201033Velké Heraltice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 40OP
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201034Lipník nad Bečvou - lesní pozemek p.p.č. 2856/4
Výběrové řízení: 27.10.2020

77201904Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6124
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201905Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6123
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201908Stříbro – pozemky p.p.č. 758/2 a p.p.č. 758/4
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201909Jiřice - pozemek p.p.č. 169/13
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201917Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 553OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201918Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 556OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201919Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 558OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201920Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 559OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201921Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 560OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201922Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 561OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201923Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 563OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201924Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 564OL
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201930Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 11OP
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201932Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 25OP
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201933Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 26OP
Výběrové řízení: 1.9.2020

77201934Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 16OP
Výběrové řízení: 1.9.2020

77202903Škvorec – pozemek p.p.č. 2020
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202904Škvorec – pozemek p.p.č. 2022
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202908Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/26 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202912Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 536OL
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202913Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 738OL
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202914Mikulov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 744OL
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202917Opava - bunkr (pěchotní srub) STO VEČ 207
Výběrové řízení: 29.9.2020

77202918Opava – spoluvlastnický podíl id. 1/2 na pozemku st.p.č. 2723/1
Výběrové řízení: 29.9.2020

77210301Praha – pozemek p.č. 700/88
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210302Praha – pozemek p.č. 700/170
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210303Praha – pozemek p.č. 221/2
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210304Praha – pozemek p.č. 244/93
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210305Lešany – pozemek p.p.č. 539/13
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210306Lešany nad Sázavou – pozemek p.p.č. 539/5
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210307Bechyně – Přečerpávací stanice
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210309Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6151
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210310Benešov u Prahy – poz. p.č. 2994/3, p.č. 2994/10, p.č. 2994/11
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210311Benešov u Prahy – pozemek p.č. 3017/10
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210314Zdejcina - pozemek p.č. 176/2
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210321Kolín - pozemky p.p.č. 732/5, 732/7, 732/28, 732/33 a 732/47
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210322Kolín - pozemek p.p.č. 346/129
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210324Písečná – pozemek p.p.č. 2342
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210325Vamberk – pozemek p.p.č. 360/2
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210326Huntířov – pozemky p.p.č. 494/1 p.p.č. 399/2, včetně hráze a rybníka
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210327Šatov - bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 404OL
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210328HPB Přítluky – úkryt železobet. bez pozemku
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210329Olomouc - pozemky p.p.č. 720/2 a p.p.č. 720/31
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210334Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 47/B
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210336Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 13OP
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210337Bělá pod Pradědem – bunkr („řopík“) SLO VEČ 219JE
Výběrové řízení: 3.3.2021

77210403Písečné – bunkr („řopík“) SLO VEČ 6077
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210407Přestavlky – pozemek p.p.č. 337/8
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210409Kolín - pozemek p.p.č. 2704/1
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210411Dyjákovice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 541OL
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210415Opava – pozemek p.č. 2341
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210416Opava - bunkr („řopík“) SLO VEČ R420P
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210419Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/23
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210420Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/28
Výběrové řízení: 22.4.2021

77210504Jindřichův Hradec – pozemek p.č. 3959/8
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210505Jestřebí – bunkr („řopík“) VEČ 5121
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210506Jestřebí – bunkr („řopík“) VEČ 5126
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210507Jestřebí – bunkr („řopík“) VEČ 5152
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210508Slatina - samostatný pozemek p.p.č. 668/5
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210510Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 745OL
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210511Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 749OL
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210512Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 752OL
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210513Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 755OL
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210518Kubšice – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 938OL
Výběrové řízení: 19.5.2021

77210607Očihov – bunkr („řopík“) VEČ 10233 s pozemkem
Výběrové řízení: 16.6.2021

77210608Jaroměř – pozemek p.č. 297/14
Výběrové řízení: 16.6.2021

77210610Hradec Králové – pozemek u vodního toku p.p.č. 564/3
Výběrové řízení: 16.6.2021

77210611Hradec Králové - letiště – p.p.č. 569/4 a p.p.č. 571/1
Výběrové řízení: 16.6.2021

77210612Opava – bunkr STO VEČ 200
Výběrové řízení: 16.6.2021

77210618Šumperk - bunkr („řopík“) SLO VEČ 158 SU
Výběrové řízení: 16.6.2021

77210801Praha – pozemky p.č. 700/99 a p.č. 700/173
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210802Praha – pozemek p.č. 785/1
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210806Jihlava – Cvičiště Rančířov – pozemky p.č. 485/4 a p.č. 485/5
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210807Borovno – areál úpravny vody
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210808Úšovice – pozemek p.p.č. 2148
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210809Rožmitál pod Třemšínem – pozemek p.p.č. 427/5
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210812Rožmitál pod Třemšínem - pozemek p.p.č. 640/2
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210815Ústí nad Labem - pozemek p.č. 353/22 a spoluvl. podíl 1/15 k p.č. 353/29
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210816Očihov – bunkr („řopík“) VEČ 10240 s pozemkem
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210817Očihov – bunkr („řopík“) VEČ 10237 s pozemkem
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210818Očihov – bunkr („řopík“) VEČ 10235 s pozemkem
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210819Ploužnice pod Ralskem – st.p.č. 386 se stavbou
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210822Těchonín – pozemek st.p.č. 177
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210823Náchod – bunkr STO N-S 93a
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210824Jičín – PZH Libosad – 6 pozemků se dvěma drobnými stavbami
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210825Lochenice – pozemek p.p.č. 1058/26
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210827Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 763OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210829Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 765OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210830Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 773OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210831Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 775OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210832Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 776OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210834Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 778OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210835Pohořelice – bunkr s pozem. („řopík“) SLO VEČ 970OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210836Pohořelice – bunkr s pozem. („řopík“) SLO VEČ 982OL
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210838Brno – Řečkovice – pozemky p.č. 225/218 a p.č. 225/219
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210840Horní Životice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 151BR
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210846Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 46OP
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210847Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ 45OP
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210848Velké Heraltice - bunkr („řopík“) SLO VEČ BC/6OP
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210851Opava – bunkr („řopík“) SLO VEČ 2 OP
Výběrové řízení: 24.8.2021

77210902Prachatice - pozemek p.p.č. 179/5
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210903Prachatice - pozemek p.p.č. 179/6
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210905Očihov – bunkr („řopík“) VEČ 10234 s pozemkem
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210906Podbořany – pozemek p.č. 1907/2
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210907Podbořany – pozemek p.č. 1908/2
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210909Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 769OL
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210912Adolfovice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 230JE
Výběrové řízení: 22.9.2021

77210914Adolfovice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 233JE
Výběrové řízení: 22.9.2021

77211105Lešany – pozemek p.p.č. 521/1
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211106Lešany – podíl o velikosti id. 23/32 na p.p.č. 539/38
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211107Lešany – podíl o velikosti id. 6/7 na p.p.č. 539/40
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211108Bukovany u Týnce nad Sázavou – pozemek p.p.č. 3443/4
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211109Bechyně – Přečerpávací stanice Bechyně – studny
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211110Jihlava – Pozemky mimo objekty – pozemek p.p.č. 342/15
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211113Cheb – pozemek st.p.č. 4928
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211114Žatec – samostatný pozemek p.p.č. 836/31
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211117Kolín - pozemky p.p.č. 2993/9 a p.p.č. 2725/4
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211123Opava – pozemek pod garáží p.č. 2201/7
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211130Horní Benešov – bunkr („řopík“) SLO VEČ 87BR
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211131Horní Benešov – bunkr („řopík“) SLO VEČ 81BR
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211135Háj ve Slezsku – bunkr („řopík“) SLO VEČ 824OP
Výběrové řízení: 2.11.2021

77211137Dolní Benešov – bunkr („řopík“) SLO VEČ 816OP
Výběrové řízení: 2.11.2021

77220201Lešany – pozemek p.p.č. 497
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220203Bukovany u Týnce nad Sázavou – pozemek p.p.č. 3452/3
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220204Kasárna RTH Dobšice – pozemek p.p.č. 89/2
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220208Očihov – bunkr („řopík“) VEČ 10241 s pozemkem
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220210HPB Valeč – úkryt železobet. bez pozemku
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220212Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 771OL
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220230Adolfovice – bunkr („řopík“) SLO VEČ 235JE
Výběrové řízení: 15.2.2022

77220403Holýšov – pozemek p.p.č. 684/16
Výběrové řízení: 12.4.2022

77220404Žatec – Velichov - pozemky p.p.č. 212/1 a p.p.č. 391/2
Výběrové řízení: 12.4.2022

77220406Sedlec – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 777OL
Výběrové řízení: 12.4.2022

77220501Jindřichův Hradec – poz. p.č. 3803/2, p.č. 3803/3 a p.č. 3803/4
Výběrové řízení: 10.5.2022

77220506Náchod – bunkr STO NS 47, včetně pozemků
Výběrové řízení: 10.5.2022

77220511Znojemsko – bunkr s pozemkem („řopík“) SLO VEČ 519OL
Výběrové řízení: 10.5.2022




Adresa:
Ministerstvo obrany
ONNM
Nám. Svobody 471/4
160 01 Praha 6

Kontakt:
Ing. Bedřich Šonka
Vedoucí oddělení přípravy nakládání nemovitým majetkem
tel.: 973 229 710
mob.: 602 306 662
fax.: 973 215 340

e-mail:
onnm@army.cz

datová schránka:
hjyaavk




Copyright © 2004 — 2015 Ministerstvo obrany
Powered by Ing. Karel Čapek (2008), Ing. Ladislav Crha (2012), Ing. Pavel Beran (2015)